Katar – Ekvádor ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Katar – Ekvádor ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V neděli startují ostře sledované MS ve fotbale, které hostí Katar. Právě domácí tým pořídí otevírací duel a představí se proti Ekvádoru. Hosté jsou v zápase mírným favoritem na 3 bod, no od domácích lze čekat velkou snahu.

Přidělení účasti Kataru se setkala s velkou vlnou kritiky v mnoha směrech. Samotná reprezentace je poměrně velkou neznámou, jelikož nominace hráčů je tvořena pouze z domácí ligy. Katar ale udělal výkonnostní progres a z předešlých 5-ti zápasů neprohrál ani jednou. Remizoval s Chile 2:2 a následně si připsal 4 výhry v řadě. Zdolal 2:0 Guatemalu, 1:0 Honduras, 2:1 Panamu a nedávno 1:0 Albánie. Soupeři ze Střední Ameriky, ani Albánci nejsou nejhorší týmy, takže domácí reprezentaci bude kousat. Ekvádor obsadil v kvalifikaci slušné 3. místo a po přestávce na předchozím šampionátu v Rusku se vrací zpět. Ekvádor odehrál předešlých 6 duelů v přípravě, kde dvakrát vyhrál a 4 zápasy skončily remízou. Zdolal shodně 1:0 Nigérii i Kapverdy. Zajímavostí je, že 4 další duely skončily remízou 0:0. Kromě remízy s Mexikem 0:0 rovněž skončily i 3 předchozí duely Ekvádoru. Remíza 0:0 s Arábií, Japonskem a Irákem.

Obě země se už jednou utkaly v Dauhá 2018, kde domácí reprezentace vyhrála 4:3 v přátelském zápase. Hosté by měli mít větší technickou a fotbalovou kvalitu, ale střílejí málo gólů a ve třech předešlých duelech neskórovali ani jednou. Zkusím tip, že Ekvádoru se podaří zlomit tuto sérii a vyhraje alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Katar – Ekvádor
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 20.11.2022 17:00
Tip:
Ekvádor vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.74
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.