Karviná - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Karviná - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Po prohraném zápase s Plzní se Sparta představí v roli favorita na trávníku Karviné. Sparta aktuálně neprožívá dobré období a patří jí až 9. místo se ziskem 35 bodů. Karviná je průběžně na 13. místě se ziskem 24 bodů. Aktuálně se jí daří lépe než hostům.

Sparta neuspěla v předchozím kole doma ani proti odvěkému rivalovi a s Plzní prohrála 1:2. Z předešlých 5-ti duelů nedokázala vyhrát ani jeden. V 5-ti zápasech až třikrát prohrála a dvakrát remizovala. Karviná naopak prožívá velmi dobré období. V předešlých 5-ti duelech dokázala až třikrát vyhrát a dvakrát remizovat. Posbírala tak mnoho cenných bodů, a ze dna tabulky se vyšvihla na zatím bezpečnější místa. Dařilo se jí hlavně v předešlých třech domácích zápasech, které vyhrála s čistým kontem se skóre 7:0. Naopak Sparta má o čem přemýšlet, jelikož její krize trvá již dlouhou dobu. Při současné formě nemůže Sparta konkurovat městskému rivalovi Slavii, ani Plzni.

Vzájemné zápasy těchto dvou celků vyznívají lépe ve prospěch favorita - tedy Sparty, která třikrát vyhrála. Jednu výhru zaznamenala také Karviná a jednou se body dělily. Spartě se podařilo v předešlém zápase proti Plzni snížit alespoň v závěru. Následně dokázali soupeře ještě potrápit. Zkusím věřit, že to bude dobrý impuls do tohoto souboje a Sparta by konečně mohla vyhrát. Zkusím proto hrát dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Karviná - Sparta Praha
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 31.05.2020 18:00
Tip:
2
Kurz: 1.70
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku