Karviná - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Karviná - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

V 3. kole české nejvyšší soutěže se představí Sparta Praha v Karviné. Zatímco s domácím týmem se velmi nepočítá, že by měl míchat karty o špici tabulky, tak od hostů se to očekává.

Domácí celek je tradičně řazen mezi týmy, které by mohly čekat záchranářské práce. Ještě se odehrálo velmi málo, ale Karviná nevstoupila do ligy špatně. V úvodním kole doma remizovala bez branek s Ostravou, následně vyhrála 2:1 v Opavě. Uvidíme, jak to půjde tomuto celku dále, ale aktuálně se setká se silným soupeřem, který je navíc při chuti. Sparta předešlé sezóny nemohla kvalitou dobíhat Plzeň a Slavii. V druhé polovině předešlé sezóny se výrazně zlepšila a skončila na pěkném 3. místě. Navíc získali také domácí pohár a navíc si Sparta zahraje skupinovou fázi Evropské ligy, což je skvělá zpráva pro příznivce klubu. V úvodních dvou kolech získala 6 bodů, když dvakrát přesvědčivě vyhrála. V Brně vyhrála 4:1 a doma zdolala 3:0 Olomouc. Vypadá to tak, že Sparta v úvodu nebude chtít zbytečné zaváhat a pustit před sebe největší rivaly. Pokud bude pokračovat ve výkonech ze závěru předešlé sezóny, může to být dobrý rok pro Spartu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto celků je lepší ve prospěch hostí, kteří dokázali třikrát vyhrát, přičemž jednou vyhrála Karviná a jednou se body dělily. Momentálně jsou hosté favorit a já jim budu věřit, nakolik jsou rozjetí. Zkusím tip v pěkném kurzu, že Sparta skóruje v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Karviná - Sparta Praha
Soutěž:
1.Liga
Čas zápasu: 13.09.2020 16:30
Tip: 2. tým dá gól v obou poločasech
Kurz:
2.21
Bookmaker: iFortuna