Juventus - Udinese (analýza + tip na zápas)

Juventus - Udinese (analýza + tip na zápas)

V rámci Serie A přivítá nevýrazně hrající Juventus doma Udinese. Domácí celek by měl tento duel zvládnout, ale hosté doma nečekaně vyhráli předešlý vzájemný duel.

Juventus se v aktuálním ročníku Serie A podle mě dost trápí. Vždyť průběžné pouze 6. místo se ziskem 24 bodů je na poměry Juventusu dlouho nevídaná věc. Navíc ani forma domácího týmu není dech beroucí. Z předešlých 5-ti duelů domácí tým vyhrál třikrát, jednou remizoval a v předchozím kole doma dokonce podlehl Fiorentině 0:3. Navíc Fiorentina do toho času podávala velmi slabé výkony a výhru nezaknihovala dlouho. Juventus ztrácí momentálně na vedoucí AC Milán už 10 bodů, což mi přijde opravdu hodně. Udinese patří 12. místo se ziskem 15 bodů. Po dvou výhrách přišly 2 remízy a prohra. Klub tedy upadl do menší herní krize, ale jak říkám, ani domácí favorit nehraje v optimální pohodě.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto týmů je jasně lepší ve prospěch domácího celku, který čtyřikrát vyhrál a jednou v předešlém zápase vyhrálo Udinese doma 2:1. Zkusím věřit domácímu týmu, že se opět nakopne po předešlém utkání a vyhraje. Věřím domácím a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Udinese
Súťaž: Serie A
Čas zápasu: 03.01.2021 20:45
Tip: 1 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy