Juventus - Udinese (analýza + tip na zápas)

Juventus - Udinese (analýza + tip na zápas)

V rámci Serie A přivítá nevýrazně hrající Juventus doma Udinese. Domácí celek by měl tento duel zvládnout, ale hosté doma nečekaně vyhráli předešlý vzájemný duel.

Juventus se v aktuálním ročníku Serie A podle mě dost trápí. Vždyť průběžné pouze 6. místo se ziskem 24 bodů je na poměry Juventusu dlouho nevídaná věc. Navíc ani forma domácího týmu není dech beroucí. Z předešlých 5-ti duelů domácí tým vyhrál třikrát, jednou remizoval a v předchozím kole doma dokonce podlehl Fiorentině 0:3. Navíc Fiorentina do toho času podávala velmi slabé výkony a výhru nezaknihovala dlouho. Juventus ztrácí momentálně na vedoucí AC Milán už 10 bodů, což mi přijde opravdu hodně. Udinese patří 12. místo se ziskem 15 bodů. Po dvou výhrách přišly 2 remízy a prohra. Klub tedy upadl do menší herní krize, ale jak říkám, ani domácí favorit nehraje v optimální pohodě.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto týmů je jasně lepší ve prospěch domácího celku, který čtyřikrát vyhrál a jednou v předešlém zápase vyhrálo Udinese doma 2:1. Zkusím věřit domácímu týmu, že se opět nakopne po předešlém utkání a vyhraje. Věřím domácím a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Udinese
Súťaž: Serie A
Čas zápasu: 03.01.2021 20:45
Tip: 1 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:Tipsport