Juventus – Parma (analýza + tip na zápas)

Juventus – Parma (analýza + tip na zápas)

Juventus po zaváhání z předchozího kola přivítá doma Parmu, které aktuálně hrozí sestup a prožívá těžké období. Domácí celek bojuje v nabité konkurenci o účast v LM.

Juventus je průběžně pouze na 4. místě se ziskem 62 bodů, přičemž na vedoucí Inter ztrácí 12 bodů a to mi přijde jako nesmazatelný náskok. Dominance Juventusu se tak zřejmě v této sezoně skončí. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole prohrál bez zraněného Ronalda 0:1 na půdě silné Atalanty gólem z konce duelu. Tabulka Serie A je mimořádně vyrovnaná a místenky v LM jsou 4, přičemž kromě Juventusu mohou reálně získat místenky také AC, Atalanta, Neapol, Lazio a AS Řím a proto musí Juventus souboje se soupeři, jakým je Parma vyhrát. Domácí tým se navíc může plně soustředit na domácí ligu, protože v LM již neúčinkuje po překvapivém vypadnutí s Portem. Parma je aktuálně na sestupovém předposledním místě se ziskem 20 bodů a vypadá to s ní opravdu špatně. Z předešlých 5-ti duelů dokázala vyhrát jen jednou, přičemž třikrát prohrála a jednou remizovala. Navíc v předchozím kole prohrála neskutečným způsobem, když v Cagliari vedla 3:1 a ještě v 90. minutě 3:2, ale zápas dvěma góly z nastaveného času prohrála 3:4. Tato nešťastná prohra může pro Parmu znamenat sestup do Serie B.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší ve prospěch Juventusu, který čtyřikrát vyhrál a jednou se v Parmě zrodila remíza 3:3. Domácí celek má větší kvalitu, hosté mi přijdou psychicky skleslí. Věřím, že Juventus vyhraje doma v handicapu, tedy alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Juventus – Parma
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 21.04.2021 20:45
Tip:
Juventus HCP (-1.5)
Kurz: 1.81
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy