Juventus – Neapol ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Juventus – Neapol ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágrem kulatého 20. kola Serie A bude večerní šlágr, ve kterém Juventus přivítá Neapol a domácí tým je podle kurzů dost velký favorit na výhru. Důležitý zápas pro oba mužstva.

Juventus začal sezónu špatně, ale postupně se rozbíhá a v tabulce stoupá nahoru. Aktuálně je domácí tým na 5. místě se ziskem 34 bodů a z předchozích 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a jednou remizoval. Dobrá forma, ve které jaksi vyčnívá právě neslavná remíza 1:1 v Benátkách. Juventus ale opět zabral a předchozí 2 zápasy vyhrál. V předchozím kole doma zdolal trápící se Cagliari 2:0. Domácí celek ztrácí na vedoucí Inter momentálně 12 bodů, takže má co dělat. Neapol je průběžně na 3. místě se ziskem 39 bodů a jeho aktuální forma je mnohem horší než forma domácích. Neapol vyhrál z předchozích 5-ti duelů pouze jednou, ale třikrát prohrál a jednou remizoval. Zaznamenal 2 šokující prohry a to doma 0:1 z Empoli a v předchozím kole také doma prohrál 0:1 se Spezií, což jsou obrovské chyby a ztráty bodů. Možná tyto zápasy stály Neapol ztrátu titulu, těžko říci, ale možné to je.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je velice vyrovnaná, přičemž oba týmy si na konto připsali po 2 výhry a jeden duel skončil remízou, ale v prodloužení uspěl Neapol. Domácí celek však momentálně má mnohem lepší formu a já mu také věřím, že zvítězí. Sázím 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Juventus – Neapol
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 06.01.2022 20:45
Tip:
1
Kurz: 1.88
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.