Juventus - Lyon (analýza + tip na zápas)

Juventus - Lyon (analýza + tip na zápas)

V odvetném zápase osmifinále Ligy mistrů přivítá Juventus doma Lyon. Favoritem souboje bude domácí tým, který však musí smazat manko z prvního utkání.

V úvodním měření sil v Lyonu prohrál Juventus poměrně překvapivě 0:1. Lyon má svou kvalitu, ale přece se od Juventusu čekala alespoň remíza a nějaký ten vstřelenými gól. Výsledek 0:1 je však před odvetou pro domácí tým ještě příznivý. Juventusu se v domácí lize nedávno podařilo získat již devátý titul za sebou. V konečném důsledku měl před Interem náskok jen jediný bod, ale po tom, co měl jistotu titulu, již herně polevil a základní sestava byla v zbývajících zápasech sezony značně obměněná. Výhodou Juventusu je, že oproti Lyonu donedávna hrál soutěžní zápasy v domácí lize, přičemž Lyon jen přátelské duely. Francouzská liga se nedohrala a byla přerušena ještě na konci dubna. Lyon tedy odehrál několik přípravných zápasů, přičemž 4 vyhrál a jednou prohrál. První soutěžní zápas hrál tedy Lyon téměř po 5 měsících proti PSG. Bylo to nedávno ve finále Ligového poháru, když zápas skončil 0:0, ale Lyon prohrál na penalty.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch Juventusu, který třikrát vyhrál, jednou vyhrál Lyon a jednou se body dělily. Ačkoliv Lyon v předešlém zápase vyhrál, já budu věřit domácímu celku, že zvítězí a postoupí do čtvrtfinále. Juventus má silnější tým, navíc má aktuálně pravidelnou herní zátěž z domácí ligy. Hraju jednotku a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Lyon
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 07.08.2020 21:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport