Juventus – Fiorentina (analýza + tip na zápas)

Juventus – Fiorentina (analýza + tip na zápas)

Třetí tým Serie A Juventus přivítá doma nevýraznou Fiorentinu. V tomto zápase by domácí tým měl potvrdit roli favorita a získat 3 body, protože hosté nemají dobrou formu.

Juventus má na kontě zatím 27 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Ani Juventusu se v této sezoně nevyhnuly zbytečné ztráty bodů, nemusí však zoufat, jelikož jeho konkurenti zaváhali také. V předchozím kole si udělal do dalších bojů chuť jasným vítězstvím 4:0 v Parmě, když už po 1. poločasu vedl 3:0. Fiorentina se pohybuje nad pásmem sestupu a patří jí 17. místo se ziskem 11 bodů. Fiorentina se z výhry netěšila už dlouhých 8 duelů, což je věru dlouhá doba a střídá výhry s prohrami. Tým má každoročně kvalitativně na více, než ukazuje na trávníku. Momentálně tento celek nepovažuji za hrozbu pro domácí a myslím si, že na výhru si bude ještě muset počkat. Domácí tým bude chtít využít slabou formu soupeře, aby neztratil kontakt s čelem tabulky.

Z předešlých 5-ti vzájemných duelů vyhrál domácí tým až čtyřikrát a jednou se body dělily. Juventus to tedy na svého soupeře umí, proto si myslím, že vyhraje opět. Kvalita týmu, ambice a momentální forma hovoří jasně ve prospěch Juventusu, proto hraji jednotku a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Juventus – Fiorentina
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 22.12.2020 20:45
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.91
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.