Juventus– Empoli ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Juventus– Empoli ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Serie A přivítá Juventus doma nováčka Empoli. Domácí celek je v zápase jasným favoritem na zisk tří bodů a očekává se, že bude doma dominovat.

Juventus loni nezískal domácí titul a musel trůn propustit Interu. O nápravu se bude snažit v aktuální zahájené sezóně, ale úvodní kolo mu absolutně nevyšlo, protože ztratil doma body s Udinese po remíze 2:2. Radost přišla v nastaveném čase po gólu Ronalda na 3:2, ale gól neplatil, takže smůla. O to více se musí Juventus snažit bodovat naplno v následujícím kole, kdy doma přivítá soupeře, jehož musí zdolat. Empoli skončilo v předešlé sezóně Serie B na 1. místě a radovalo se z přímého postupu opět mezi elitu po přestávce. Boj o setrvání v lize bude určitě náročnou zkouškou a to je zřejmě priorita týmu, kterou je záchrana. Empoli v předchozím kole doma nestačilo na Lazio a prohrálo s ním 1:3. Další překážka je Juventus venku, takže náročný los v úvodu sezóny pro nováčka.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dominantní ve prospěch domácího týmu, který vyhrál všech 5 předešlých zápasů. Stejný scénář se očekává i teď, ale v lepším kurzu zkusím tip, že Juventus skóruje v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Juventus – Empoli
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 28.08.2021 20:45
Tip:
Juventus dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.