Juventus – Cagliari ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Juventus – Cagliari ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Juventus přivítá před Vánocemi doma Cagliari a bude se chtít naladit vítězně proti soupeři, kterému se v sezóně nedaří. Juve je na domácím trávníku jasný favorit a očekávají se 3 body.

Domácí velkoklub aktuálně figuruje na 6. místě, což stále není pro tenhle tým uspokojující, nakolik má ty nejvyšší ambice. Navzdory zraněním Chiesu, Ramseyho a Dybalu se mu v předchozích kolech docela dařilo, až na zaváhání v Benátkách. Z předešlých 5-ti zápasů Juventus jednou prohrál, třikrát vyhrál a remizoval 1:1 v Benátkách, což byl velmi nečekaný výsledek. V předchozím kole uspěl 2:0 v Boloni. Juventus se představí v jarní části Ligy mistrů, kde postoupil z 1. místa ve skupině. Cagliari se herně trápí a může snadno bojovat o setrvání v lize, jelikož je až na předposledním místě. Hosté chuť výhry v lize neokusili už dlouhých 10 duelů, přičemž 6 zápasů prohráli a ve čtyřech získali bod. Navíc v předchozím kole doma utržili vysokou prohru 0:4 od Udinese, takže to s nimi nevypadá vůbec dobře.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je dominantnější pro domácí tým, který čtyřikrát vyhrál a jednou uspělo Cagliari. Opět věřím Juventusu, že uspěje a protože ve čtyřech předchozích duelech s Cagliari dokázal vždy vyhrát alespoň o 2 góly a více, zkusím handicap i teď. Sázím, že Juventus vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Juventus – Cagliari
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 21.12.2021 20:45
Tip:
Juventus HCP (-1.5)
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.