Juventus – Atalanta ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Juventus – Atalanta ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nejzajímavější ze sobotních zápasů Serie A bude souboj, ve kterém Juventus doma přivítá Atalantu. Domácí celek je mírný favorit, ale hosté mají také kvalitu a budou ji chtít potvrdit.

Ani jednomu z dvojice se zatím v sezóně nedaří podle představ, ale výše v tabulce je Atalanta. Juventus je stále jen na 8. místě se ziskem 21 bodů, což není žádoucí, ale je to lepší, než bylo. Domácí klub z předešlých 5-ti duelů 1× remizoval, dvakrát prohrál a následně dvakrát vyhrál. Zmíněné 2 výhry byly 1:0 proti Fiorentine a 2:0 s Laziem, takže hra domácích se zlepšila. Juventus přes týden utrpěl vysokou prohru 0:4 na trávníku Chelsea, ale postup před zápasem už měl jistý. Atalanta je na 4. místě se ziskem 25 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrála a dvakrát remizovala. V předchozím kole doma zdolala 5:2 Spezii. V LM Atalanta nedokázala vyhrát jako favorit na trávníku YB a pouze remizovala 3:3, takže o postup bude hrát i v posledním kole a nemá nic jistého.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je poměrně vyrovnaná, ale o něco navrch má Juventus, který dvakrát vyhrál, dvakrát se body dělily a jednou vyhrála Atalanta. Za mě by to mohl být vyrovnaný duel a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Juventus – Atalanta
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 27.11.2021 18:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.75
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.