Juventus - AS Řím (analýza + tip na zápas)

Juventus - AS Řím (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 21. kola Serie A bude zápas, ve kterém domácí Juventus přivítá AS Řím. Souboj bude atraktivní i díky postavení v tabulce, protože oba celky se nacházejí těsně u sebe.

Juventus je průběžně na 4. místě se ziskem 39 bodů a na vedoucí AC Milán ztrácí zatím 7 bodů, ale měl by mít ještě zápas k dobru. Hra Juventusu se v předešlých týdnech zlepšila a tým poskočil také v tabulce. Z předešlých 5-ti duelů 4 vyhrál a jednou prohrál 0:2 na trávníku Interu. Přes týden však Juventus vyhrál na San Siru 2:1 a v úvodním zápase tak Inter zdolal na jeho trávníku 2:1 v semifinále domácího poháru. Domácí tým tak potvrdil rostoucí formu a značné herní zlepšení. AS Řím je aktuálně na 3. místě se ziskem 40 bodů a má bod náskok před domácím týmem. Z předešlých 5-ti zápasů 3 vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. Remíza v domácím zápase 2:2 s Interem a až nečekaně hladká prohra v městském derby 0:3 s Laziem. Oba celky mají ty nejvyšší ambice a to je zisk domácího titulu, nebo zajistit si skupinovou fázi LM. Myslím si, že co se týče boji o ligový titul, tak to budou mít těžké v konkurenci týmů z Milána.

Bilance z předešlých vzájemných duelů je doslova vyrovnaná, když si oba celky na konto připsali shodně po 2 výhry a jednou se zrodila remíza. Domácí celek je poměrně jasný favorit, alespoň podle kurzů a já budu v tomto případě souhlasit. Hraji výhru domácího týmu.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - AS Řím
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 06.02.2021 18:00
Tip:
1
Kurz: 1.77
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy