Jablonec - Příbram (analýza + tip na zápas)

Jablonec - Příbram (analýza + tip na zápas)

V české nejvyšší soutěži přivítá rozjetý Jablonec na svém stadionu Příbram, která každoročně patří k aspirantem na obsazení spodních příček tabulky. Momentálně tomu není jinak.

Jablonci se aktuálně daří skvěle a je na krásném 2. místě se ziskem 32 bodů. Pro mě je umístění tohoto týmu příjemným překvapením. Z předešlých 5-ti duelů dokázal až čtyřikrát vyhrát a jednou remizoval. Na vedoucí Slavii ztrácí sice 6 bodů, navíc má Slavia zápas k dobru, ale i tak je to výborná vizitka. Týmu se daří v ofenzivě, když v předchozím kole deklasovali Teplice na jich trávníku vysoko 5:0 a potvrdili tak stoupající formu. Příbram má aktuálně na kontě pouze 10 bodů a patří jí předposlední 17. místo. V předešlých 5-ti duelech dokázala jednou vyhrát, dvakrát remizovat a dvakrát přehrát. Nedávno doma Příbram dokázala uhrát cennou remízu 0:0 proti trápící se Plzni. Plzeň mohla zvítězit, ale neproměnila penaltu v závěru zápasu a nutno říci, že tento tým se již delší dobu herně velmi trápí. Myslím si, že v Jablonci to bude mít Přibram těžké, protože ten aktuálně hraje v úplně jiné pohodě než zmiňovaná Plzeň.

Bilance z předešlých 5-ti duelů je také lepší ve prospěch domácího celku, který třikrát vyhrál a dvakrát doma vyhrála rovněž Přibram. Zajímavostí je, že vždy se jednalo o jednoznačné a vysoké výsledky. Jablonec vyhrál 6:0, 3:0 a v předešlém domácím zápase 4:0. Příbram vyhrála doma 3:0 a 4:0. V této formě budu věřit rozjetému domácímu celku, že vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Jablonec - Příbram
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 24.01.2021 14:00
Tip:
Jablonec HCP (-1.5)
Kurz: 1.88
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.