Inter – Spezia (analýza + tip na zápas)

Inter – Spezia (analýza + tip na zápas)

V Serie A přivítá Inter doma nováčka Spezii a v tomto zápase by měl potvrdit roli favorita a získat 3 body. Očekávám, že Inter nasměrován za titulem by neměl mít vážné problémy zvítězit.

Domácí tým je momentálně na 2. místě se ziskem 27 bodů. Na svého rivala AC Milán ztrácí jediný bod a určitě bude chtít využít jeho 2 předešlé zaváhání, když AC jen remizovalo s Parmou a v Janově 2:2. Inter vypadl z Ligy mistrů, když překvapivě skončil až na 4. místě, ale v domácí lize se mu daří, vždyť v předešlých 5-ti duelech zvítězil. V předchozím kole doma zdolal Neapol 1:0 gólem Lukakua z penalty. Myslím si, že tento duel je pro domácí celek povinná cesta za ziskem 3 bodů. Hosté jsou v lize nováček a aktuálně se jim nedaří. V předešlých 5-ti utkáních neokusili chuť výhry, když třikrát remizovali a dvakrát prohráli. Na zisk bodů to v tomto zápase z jejich strany nevidím, muselo by se jednat o velké překvapení, které snad Inter nedopustí.

Nenašel jsem žádné vzájemné zápasy těchto 2 celků z uplynulých sezón, ale můj postoj je jasný – jak jsem výše psal. Jednoznačně věřím domácímu celku, že vyhraje i vyšším rozdílem, takže v lepším kurzu hraji tip v handicapu, že Inter vyhraje alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Inter – Spezia
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 20.12.2020 15:00
Tip: Inter HCP (-1.5)
Kurz:
1.73
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.