Inter – Sassuolo (analýza + tip na zápas)

Inter – Sassuolo (analýza + tip na zápas)

Povinná jízda bude čekat na Inter v Serie A, který doma přivítá Sassuolo. Domácí celek je jednoznačný favorit, ale bude zajímavé sledovat Inter, zda nevyšel z formy, protože jeho dva předešlé zápasy byly odloženy pro koronavirus. Pokud se nemýlím jde o zápasy se Sampdorií doma a v Turíně s Juventusem.

V domácí lize je Inter momentálně sice až třetí s počtem bodů 54, ale má dva zápasy k dobru, samozřejmě je musí vyhrát pokud chce honit Lazio a Juventus v boji o titul. V předešlém zápase prohrál s Laziem 1:2 na jeho půdě. Myslím si, že z této situace nejsou nadšeni ani hráči Interu, kteří by zmiňované zápasy určitě už raději měli odehrané. Sassuolo okupuje 12. místo a z předešlých 5-ti zápasů dokázalo třikrát vyhrát, jednou remizovat a jednou prohráli. Hosté navenek neukazují hrozbu, která by Interu měla klást odpor, ale zmiňovaná nucena přestávka Interu by mohla udělat menší komplikace.

Inter nemá dobrou vzájemnou bilanci s tímto soupeřem, když až tři zápasy prohrál, jednou remizoval a jen jednou vyhrál. Tento výsledek je však nejčerstvější a domácí tým by na něj v tomto souboji podle mě měl navázat a vyhrát. Interu totiž nic jiného nezbývá, a vedle skvěle hrajícímu Laziu a také Juventusu si už takové zaváhání dovolit nemůže. Jinak řečeno, na titul by zřejmě mohli zapomenout. Věřím domácímu týmu, že potvrdí ambice a fakt, že je kvalitnějším týmem. Hraju výhru Interu a v zápase bychom mohli vidět alespoň tři přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Inter – Sassuolo
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 08.03.2020 15:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.83
Bookmaker: Tipsport