Inter - Sassuolo (analýza + tip na zápas)

Inter - Sassuolo (analýza + tip na zápas)

V zápase Serie A přivítá vedoucí a rozjetý Inter doma Sassuolo, které v předešlém kole zaznamenalo velký lapsus v Turíně. Domácí tým je favorit na 3 body.

Inter je s náskokem na čele ligy se ziskem 65 bodů, což v praxi znamená, že před svým městským rivalem AC Milánem má náskok již 9 bodů. Boj o domácí titul začíná pro domácí celek nabírat reálné kontury. Navíc aktuálně hraje Inter ve skvělé formě a v lize táhne vítěznou sérii 8 duelů v řadě. Pokud mu forma vydrží, tak nepochybuji o tom, že po poměrně dlouhé době se černo-modří budou radovat s titulu. Předešlé 3 vítězství Interu byly těsné, vždy o jediný gól, ale faktem je, že Inter dokázal v závěru zapnout a rozhodnout tyto zápasy ve svůj prospech.V boji o titul je nesmírně důležité mít silnou mentalitu. Sassuolo je na 8. místě se ziskem 39 bodů a z předešlých 5-ti duelů zaznamenalo jen jedinou výhru, dvakrát prohrálo a dvakrát remizovalo. V předchozím kole nezvládli duel na trávníku FC Turín, když vedli ještě v 76. minutě 2:0, no zápas prohráli 2:3. Myslím si, že takový zkrat před duelem se silným Interem nevěstí nic pozitivního.

ZVzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je o něco lepší pro domácí celek, který dvakrát vyhrál, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrálo Sassuolo. Předešlý duel vyhrál Inter venku 3:0 a myslím si, že domácí tým vyhraje opět. Tipuji Inter a v zápase by mohly padnout alespoň 3 branky.

Tip na zápas

Zápas: Inter - Sassuolo
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 20.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.70
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.