Inter – Neapol ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Inter – Neapol ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Největším tahákem 13. kola bude v Serie A duel mezi domácím Interem a vedoucím Neapolem. Favorit v zápase je podle kanceláří domácí tým, který bude chtít snížit ztrátu na vedoucí celek.

Inter po zisku titulu z předešlé sezóny aktuálně nevede tabulku a naopak Neapol po dvou nevýrazných sezónách zabral a aktuálně hraje opravdu dobře. Interu patří průběžně 3. místo se ziskem 25 bodů a na vedoucí dvojici Neapol a AC Milán ztrácí 7 bodů. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál, takže forma domácího týmu je poměrně kolísavá a nestabilní. Je však třeba říci, že ztráty bodů přišly proti vyrovnaným soupeřům. Prohra 1:3 v Římě s Laziem a 2 remízy 1:1 s Juventusem a v předchozím kole s městským rivalem AC. Souboj s Neapolem bude již čtvrtým duelem v krátkém čase proti silnému soupeři v boji o top čtyřku. Neapolu patří 1. místo se ziskem 32 bodů a rovněž bodů má i AC, ale Neapol má zatím lepší skóre. Hosté z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhráli a dvakrát remizovali. Jedna z remíz byla proti AS Řím 1:1, ale v předchozím kole doma zaváhal 1:1, když nedokázali zdolat Veronu. Náskok Neapole a AC před zbytkem ligy je však 7 slibných bodů.

Bilance z předešlých čtyř vzájemných duelů je o něco lepší pro domácí tým, který dvakrát vyhrál, dvakrát se body dělily a jednou vyhrál Neapol. Myslím si, že Inter bez Lukakua není už tak nebezpečný a hosté jsou při chuti. Zkusím tip, že Neapol nepřehraje a sázím X2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Inter – Neapol
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 21.11.2021 18:00
Tip: X2
Kurz: 1.70
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipMezi nejvyšší bonusy bez vkladu můžeme zařadit Fortuna bonus 300 Kč nebo SynotTip bonus 500,- ve věrnostních bodech (500 Kč). Jediné co musíte udělat je ověřit hráčské konto a to online (přes banku) nebo na pobočce.