Inter – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Inter – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve středu má výkop finále italského Superpoháru, které se odehraje mezi Interem a Juventusem. Domácí celek je mírný favorit, jelikož stojí lépe v lize a souboj se odehraje na San Siru, takže Inter bude mít výhodu domácího prostředí.

Do finále se tedy probojovala dvě zvučná jména, nejen v Itálii. Bude to souboj vedoucího týmu Serie A, který bude hnán domácími tribunami, což je určitě velká výhoda. Na druhé straně bude stát zlepšující se Juventus, kterému aktuálně patří v lize 5. místo. Co se týče momentální formy, tak na tom je podstatně lépe Inter, který táhne sérii sedmi ligových výher v řadě. V předchozím kole si pohlídal vedoucí pozici, když doma zdolal vždy nebezpečné Lazio 2:1. Na finále superpoháru se ale skvěle naladil také Juventus, který uspěl na trávníku AS Řím v dramatickém utkání 4:3. Povedl se mu famózní obrat, protože prohrával 1:3, ale během sedmi minut otočili stav utkání třemi góly, přičemž Řím neproměnil penaltu za stavu 3:4. Oba celky se naladily velkými výhrami a tak lze očekávat vynikající duel.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je dost vyrovnaná, ale Juventus dokázal uspět dvakrát, zatímco Inter pouze jednou a zbylé 2 souboje skončily nerozhodně. Domácí celek je favorit, protože hraje doma, ale s tím se Juventus zřejmě vyrovná. Ve finále očekávám vyrovnaný zápas dvou silných týmů a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Inter – Juventus
Súťaž:
Superpohár
Čas zápasu: 12.01.2022 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.74
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.