Inter - Juventus (analýza + live stream zdarma)

Inter - Juventus (analýza + live stream zdarma)

Šlágr 18. kola se odehraje iv Serie A, kde Inter doma narazí na Juventus. Očekávám vyrovnaný duel, který za mě nemá favorita. Zajímavý souboj lze očekávat rovněž z hlediska postavení v tabulce.

Inter je aktuálně na 2. místě se ziskem 37 bodů a na svého městského rivala AC Milán ztrácí zatím 3 body. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, ale následně přišla prohra v Janově 1:2 a v předchozím kole remíza 2:2 v Římě s AS. Nečekaná byla prohra se Sampdorií. V tomto zápase podal Inter slabý výkon, navíc tato prohra ukončila sérii Interu 8 výher v řadě. Juventus je momentálně jen na 4. místě se ziskem 33 bodů a jeho forma je stoupající. Z předešlých 5-ti duelů 4 vyhrál a jednou prohrál. Momentálně Juventus táhne sérii tří výher v řadě s celkovým skóre 10:3, přičemž dokázal vyhrát 3:1 v Miláně a stal se tak prvním týmem, který uštědřil AC v této sezóně prohru. Inter bude chtít zvítězit, aby se dotáhl na svého rivala a zároveň se vzdálil Juventusu. Hosté se budou chtít dotáhnout na Inter a přiblížit se čelu tabulky.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jasně lepší ve prospěch Juventusu, který čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. Tato bilance není velmi lichotivá pro domácí tým, který Juventus dokázal porazit naposledy v roce 2016. Jak jsem již psal, očekávám vyrovnaný souboj a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí nerozhodně.

Tip na zápas

Zápas: Inter - Juventus
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 17.01.2021 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.77
Bookmaker:Tipsport

Live stream Inter – JuventusChcete sledovat zápas v přímém přenosu přes PC nebo na vašem mobilu bez reklam a zdarma? Stačí se registrovat a prvních 7 dní je TV zcela zdarma (pak 30 Kč měsíc) a můžete tak sledovat cokoli z nabídky včetně fotbalových lig jako La Liga, Bundesliga nebo Serii A.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy