Guimaraes - Sporting (analýza + tip na zápas)

Guimaraes - Sporting (analýza + tip na zápas)

Zajímavý zápas se odehraje v Portugalsku. Domácí Guimaraes přivítá hostující Sporting Lisabon. Rozdíl v tabulce mezi oběma aktéry je jen 5 bodů. Domácí jsou na 6. místě se ziskem 37 bodů. Hostům patří 4. místo se ziskem 42 bodů. Tento souboj by mohl nabídnout vyrovnanou partii.

Domácí tým z předešlých 5-ti duelů dokázal až čtyřikrát vyhrát a jen jednou přehrát doma s Portem 1:2. Takže domácích zdobí aktuálně skvělá forma s 3 výhrami v řadě. Hosté jsou na tom o něco hůře, ale nepatrně. Z předešlých 5-ti zápasů dokázali třikrát vyhrát, jednou remizovali a jednou prohráli. Co se týče zbytku čela tabulky, tak o titul se popere dvojice Potro a Benfica, která má obrovský náskok před konkurencí. Sporting ztrácí na svého městského rivala Porto aktuálně už 18 bodů. Benfica má o bod méně než Porto. To znamená, že Sporting a Guimaraes se poperou nejdříve o místenky v Evropské lize, kde mají velkou šanci dostat se při aktuálním pořadí v tabulce.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je lepší ve prospěch Sportingu, který až čtyřikrát vyhrál a jednou vyhrálo doma Guimaraes. Až čtyřikrát dokázalo skórovat jen jedno mužstvo, ale předešlý vzájemný zápas už skončil výsledkem 3:1. Přesto si myslím, že tentokrát mají potenciál skórovat opět oba celky. Volím sázku, že oba týmy dají alespoň po gólu.

Tip na zápas

Zápas: Guimaraes - Sporting
Súťaž:
Primeira Liga
Čas zápasu: 04.06.2020 22:15
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.71
Bookmaker:iFortuna