Freiburg - RB Lipsko (analýza + tip na zápas)

Freiburg - RB Lipsko (analýza + tip na zápas)

V Bundeslize se odehraje duel, ve kterém se Lipsko hrající o domácí titul představí ve Freiburgu, kde se pokusí zvítězit a udržet krok s vedoucím Bayernem.

Lipsko je aktuálně na 2. místě se ziskem 50 bodů a na lídra Bayern ztrácí jen 2 body, takže šance na zisk titulu je reálná, i když Bayern a zaváhání nejdou moc dohromady, ale přesvědčili jsme se, že i nejlepší tým světa může mít slabší den. Lipsko vyhrálo v Bundeslize 6 duelů v řadě a má skvělou formu. V předchozím kole se mu podařilo doma zdolat Monchengladbach po skvělém obratu a je třeba říci, že otočil stav zápasu z 0:2 na 3:2 během 2. poločasu. Freiburg je zatím na 8. místě se ziskem 34 bodů a vypadá to tak, že bude reálně ve hře o alespoň Evropskou ligu. Tento klub vůbec nehraje špatně a patří mezi to lepší v Bundeslize, alespoň momentálně podle postavení v tabulce. Z předešlých 5-ti zápasů má na kontě shodně 2 výhry, 2 remízy a 1 prohru, takže forma domácího celku je aktuálně kolísavá a nevyrovná se formě Lipska, které hraje suverénně.

Bilance z předešlých vzájemných 5-ti zápasů je doslova vyrovnaná, když si oba celky připsaly na konto po 2 domácí výhry a jednou se body dělily. Momentálně se mi však hosté líbí více a věřím, že po delším čase by mohly ve Freiburgu konečně vyhrát. Tipuji dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Freiburg - RB Lipsko
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 06.03.2021 15:30
Tip:
2
Kurz: 1.70
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy