Frankfurt - Bayern (analýza + tip na zápas)

Frankfurt - Bayern (analýza + tip na zápas)

V rámci Bundesligy se představí vedoucí tým tabulky Bayern na trávníku ambiciózního Frankfurtu, který aktuálně hraje ve velké pohodě a daří se mu pravidelně vyhrávat.

Bayern je vedoucím týmem Bundesligy se ziskem 49 bodů a je třeba říct, že zaslouženě. Stále má před druhým Lipskem náskok 5 bodů. Klub nedávno vyhrál MS klubů, díky čemuž měl nabitý program a musel více cestovat. Možná také proto se v předchozím kole nečekaně skončila vítězná série Bayernu, kdy po návratu domů nastoupil proti slabému Bielefeldu, ale výsledek skončil jen divokou remízou 3:3. Mnohé překvapil právě tento výsledek, že favorit doma inkasoval až 3 góly od takového celku. Frankfurt je aktuálně již na 3. místě a v tabulce díky pravidelným výhrám stoupá viditelně nahoru. Z předešlých 9-ti ligových zápasů vyhrál 8 a jednou remizoval. Stejný počet 39 bodů má také Wolfsburg a tabulka je vyrovnaná, takže domácí tým má před sebou ještě dlouhou cestu, aby si udržel tuto pozici, která zajišťuje účast v LM. Skutečná zkouška přijde právě teď proti nejlepšímu týmu světa.

Ve prospěch favorita hraje do karet také bilance předešlých vzájemných duelů, kde se Bayern těšil z výhry čtyřikrát a jednou doma vyhrál vysoko 5:1 Frankfurt. Zajímavé je, že Bayern také nastřílel Frankfurtu 5 gólů až ve třech případech. Aktuálně věřím více hostům, proto hraji dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Frankfurt - Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 20.02.2021 15:30
Tip:
2
Kurz: 1.76
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy