Francie - Ukrajina (analýza + tip na zápas)

Francie - Ukrajina (analýza + tip na zápas)

Ve skupině D přivítá Francie na domácím trávníku Ukrajinu a podle kurzů je vedeno jako značný favorit tohoto souboje. Obě země jsou pro mě adepty na první a 2. místo ve skupině.

Francie je mistr světa z předchozího turnaje v Rusku a bude se chtít nejen, že probojovat do Kataru, ale bude chtít titul obhájit. Pro mě je v D skupině jasný a velký favorit na zisk 1. místa. Ve skupině ještě narazí kromě zmiňované Ukrajiny také na Bosnu, zlepšující se Finsko a Kazachstán, který bude jasným outsiderem skupiny a bude zřejmě do počtu. Kvalita domácího týmu je obrovská a nedávno vyhráli skupinu Ligy národů před Portugalskem, Chorvatskem a Švédskem, takže si zahrají v této soutěži i ve vyřazovací fázi o titul. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhráli, jednou remizovali a jednou doma překvapivě prohráli 0:2 s Finskem v přátelském utkání. Ukrajina se zřejmě popere o 2. místo ve skupině s Bosnou a Finskem, přičemž právě Ukrajinu pasuji za nejsilnější z těchto tří celků. Ukrajina z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát prohrála a jen jednou vyhrála a tento tým pamatuje určitě i na lepší časy. Napravit to může právě v následující kvalifikaci.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů vyznívá jasně lépe ve prospěch domácího týmu, který čtyřikrát vyhrál a jednou vyhrála Ukrajina. V předešlém přátelském domácím duelu vyhrála Francie drtivě 7:1. Věřím opět domácímu týmu v zápase by mohly padnout alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Francie - Ukrajina
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 24.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.