Francie - Ukrajina (analýza + tip na zápas)

Francie - Ukrajina (analýza + tip na zápas)

Ve skupině D přivítá Francie na domácím trávníku Ukrajinu a podle kurzů je vedeno jako značný favorit tohoto souboje. Obě země jsou pro mě adepty na první a 2. místo ve skupině.

Francie je mistr světa z předchozího turnaje v Rusku a bude se chtít nejen, že probojovat do Kataru, ale bude chtít titul obhájit. Pro mě je v D skupině jasný a velký favorit na zisk 1. místa. Ve skupině ještě narazí kromě zmiňované Ukrajiny také na Bosnu, zlepšující se Finsko a Kazachstán, který bude jasným outsiderem skupiny a bude zřejmě do počtu. Kvalita domácího týmu je obrovská a nedávno vyhráli skupinu Ligy národů před Portugalskem, Chorvatskem a Švédskem, takže si zahrají v této soutěži i ve vyřazovací fázi o titul. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhráli, jednou remizovali a jednou doma překvapivě prohráli 0:2 s Finskem v přátelském utkání. Ukrajina se zřejmě popere o 2. místo ve skupině s Bosnou a Finskem, přičemž právě Ukrajinu pasuji za nejsilnější z těchto tří celků. Ukrajina z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát prohrála a jen jednou vyhrála a tento tým pamatuje určitě i na lepší časy. Napravit to může právě v následující kvalifikaci.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů vyznívá jasně lépe ve prospěch domácího týmu, který čtyřikrát vyhrál a jednou vyhrála Ukrajina. V předešlém přátelském domácím duelu vyhrála Francie drtivě 7:1. Věřím opět domácímu týmu v zápase by mohly padnout alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Francie - Ukrajina
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 24.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy