Francie – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Francie – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Skupina F je nazývána právem skupinou smrti a právě druhý zápas ve skupině bude velký šlágr mezi Francií a domácím Německem. Zápas nemá výraznějšího favorita.

Zápas se hraje v Mnichově, takže Německo by mohlo mít mírnou výhodu domácího prostředí, ale úřadující mistři světa Francouzi nebudou snadná kořist. Ve skupině je ještě Portugalsko a outsider Maďarsko, takže se může stát, že z této skupiny postoupí dále všechny 3 top mužstva. Francie v kvalifikaci nezdolala Turecko, ale přesto skončila na 1. místě skupiny. V A Lize národů také obsadila 1. místo a později se představí v semifinále této soutěži. Francie byla v přípravě přesvědčivá, když dvakrát shodně vyhrála 3:0 nad Walesem a 3:0 nad Bulharskem. Německo od MS 2018 v Rusku nemělo vždy nejlepší období a zaznamenali několik zaváhání, například nedávná domácí prohra se Severní Makedonií 1:2. Kvalifikaci vyhráli před Nizozemskem a v A Lize národů skončili na 2. místě za Španělskem. V přípravě Německo doma remizovalo 1:1 s Dánskem a následně rozstříleli 7:1 Lotyšsko. Francouzi mají nabitejší kádr, ale Německo má také velkou kvalitu a hraje doma, takže jsem zvědavý co tato bitva nabídne.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro Francii, která třikrát vyhrála a dvakrát se zrodila remíza. Přijde mi, že Francie předvádí stabilnější výkony, ale zkusím tip, že v Mnichově skončí 1. poločas, nebo zápas remízou.

Tip na zápas

Zápas: Francie – Německo
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 15.06.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.60
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy