Francie – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Francie – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V sobotu podvečer se utkají ve svém druhém vystoupení ve skupině D fotbalisté Francie, kteří v roli favorita přivítají nebezpečné Dánsko.

Právě Francouzi a Dánové jsou považováni za adepty na postup z této skupiny, vedle mužstev Austrálie a Tuniska. Francie nezopakovala šok z před 20-ti let, když jako obhájce titulu prohrála na úvod se Senegalem 0:1. Před zápasem sice visely otazníky, protože Francie přišla před turnajem o Benzemu, Nkunkua, Kanteho a Pogbu, ale proti Austrálii předvedla skvělý výkon a vyhrála 4:1. Je tak průběžně v čele skupiny se ziskem tří bodů a napravila si chuť po nepovedené Lize národů. Dánsko v úvodním zápase nepotvrdilo roli favorita proti Tunisku, s nímž pouze remizovalo 0:0 a má na kontě bod. Dánové byli proti Tunisanům lepším týmem, ale mohli i inkasovat. Proti favoritovi tak půjdou do zápasu s větší potřebou získat 3 body. Obě reprezentace mají z předešlých 5-ti zápasů identickou bilanci 2 výhry, 2 prohry a remízu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti soubojů je velmi vyrovnaná, přičemž oba zaznamenali po 2 výhry, 2 prohry a jednou se body dělily. Předchozí 2 zápasy v Lize národů vyhrálo Dánsko, ale myslím si, že do třetice se mu to nepodaří. Francie vypadala proti Austrálii velmi dobře a tipuji 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Francie – Dánsko
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 26.11.2022 17:00
Tip:
1
Kurz: 1.84
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.