Francie – Austrálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Francie – Austrálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V posledním úterním zápase nastoupí večer ve skupině D Francie proti Austrálii. I zde je evropské mužstvo pasováno za jasného favorita, stejně tak je i favoritem na vítězství ve skupině.

Ve skupině D se ještě nachází Dánsko a Tunisko. Francie ovládla předchozí šampionát v Rusku a zaslouženě se těšila z prvenství. Zajímavostí je, že poslední 3 země, které vyhrály MS a jsou jimi Francie, Itálie a Německo, na dalším turnaji ztroskotaly hned ve skupině. Řada je tak opět na Francouzích, ale ti věří, že strašný rok 2002 se pro ně nezopakuje. Pravdou je, že utržily rány v podobě zranění. Před turnajem se zranil ve formě hrající Nkunku a v dějišti turnaje i Benzema, což je obrovská ztráta. Francouzi v předchozích duelech neměli dobrou formu, nevyšla jim Liga národů, kde pohořeli a zaznamenali jedinou výhru, 3 prohry a 2 remízy. Austrálie se vrací po přestávce a na turnaj postoupila přes baráž, kde vyřadila nejprve SAE a překvapivě na penalty i silné Peru. V přípravě před MS dvakrát zdolala Nový Zéland.

Tyto země se utkaly čtyřikrát, přičemž Francie vyhrála třikrát a jednou se body dělily. I přes zranění má obhájce dostatek kvality a s Austrálií by si měl poradit. Zkusím tip, že Francie vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly a více.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Francie – Austrálie
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 22.11.2022 20:00
Tip:
Francie HCP (-1.5)
Kurz: 1.92
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.