Finsko - Kanada (analýza + tip na zápas)

Finsko - Kanada (analýza + tip na zápas)

Ve finále MS nastoupí Finsko proti Kanadě a tenhle souboj bude reprízou finále z MS 2019, kde zvítězilo Finsko 3:1. Oba celky se setkali na tomhle turnaji už jednou ve skupině, kde vyhrálo Finsko 3:2 po nájezdech.

Oba týmy si na turnaji prošli zcela odlišnou cestou, no žala úspěch. Podstatně více sportovního štěstí měla Kanada, které odstartovala šampionát přímo katastrofálně, nejhůř za 100 let. Kolébka hokeje se však vzpamatovala a po třech úvodních prohrách přepnula na vyšší obrátky. Svůj osud při postupu ze skupiny neměla ve vlastních rukou a protože v posledním zápase skupiny prohrála s Finy, tak se musela spoléhat na pomoc Němců a Norů, co se podařilo. Ve čtvrtfinále to byl však již jiný tým a s favorizovaným Ruskem, které turnajem kráčelo hladce, sehrála vyrovnanou partii a vyhrála v prodloužení 2:1. V semifinále proti Američanům byly kurzy vyrovnané, ale opět většina veřejnosti věřila týmu USA, který byl nejlepším týmem ve skupinách. Kanada dokázala zvítězit 4:2 a postoupila do finále, přičemž byla na prahu vypadnutí a na půli cesty domů. Finsko hrálo ve skupině značně lépe a skončilo za USA. Nezažilo zdaleka takové výkyvy jako Kanada. Ve čtvrtfinále nedovolilo skórovat Česku, přes které postoupilo díky těsné výhře 1:0 dál. V semifinále narazilo na papírově slabší Německo, které bylo v semifinále překvapením na úkor Švýcarska, no na favorita opět nestačilo a Finsko vyhrálo 2:1, stejně jako ve skupině. Finů zdobí perfektní defenziva, když v 9-ti duelech inkasovali pouze 11 branek.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší ve prospěch Finska, které dokázalo čtyřikrát vyhrát, z toho jednou na nájezdy a pouze jednou vyhrála Kanada. Javorové listy prohráli s Finskem finále v roce 2019 a určitě se budou chtít odplatit a získat zlato. Kanada se navíc výrazně zlepšila a proto očekávám vyrovnané a dramatické finále, kde nikdo nebude chtít udělat zbytečné chyby. Zkusím proto tip, že 1. třetina, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Finsko - Kanada
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 - play-off
Čas zápasu: 06.06.2021 19:15
Tip:
Výsledek 1. třetiny nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1. 82
Bookmaker:Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu