Finsko – Belgie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Finsko – Belgie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V posledním vystoupení ve skupině B se bude bojovat o postup také v zápase mezi Finskem a Belgií. Finsko musí bodovat, aby si zajistilo postup, ale je velký outsider zápasu.

Finsko nečekaně získalo v úvodním zápase skupiny 3 body proti favoritovi a v Kodani zdolalo Dánsko. Dánové byli určitě ve 2. poločasu poznamenáni kolapsem spoluhráče a neproměnili pokutový kop. Finsko v tomhle zápase využilo svou jedinou šanci na gól a zvítězilo. Ve druhém zápase podlehlo Rusku v Petrohradě 0:1, přičemž pro Rusy to byl existenční zápas. Do třetice čeká Finsko nejtěžší překážka, protože Belgie je považována za jednoho s top favoritů na celkové vítězství. Belgie na úvod zdolala v Petrohradě Rusko 3:0, když zápas vyřešila již ve 1. poločasu. Zlepšen výkon Ruska ve 2. poločasu změnu nepřinesl. Následně se Belgie trápila v Kodani s Dánskem, kde po chybě obránce rychle prohrávala, ale střídající De Bruyne přinesl výrazné oživení a pomohl otočit vývoj zápasu na konečných 2:1. Očekávám, že Belgie dá v tomhle zápase příležitost některým hráčům z lavičky, protože postup má již jistý. Na lavičce má stejně ohromnou kvalitu a celý tým je nabitý mimořádnou kvalitou.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je zajímavá, protože Finsko dvakrát vyhrálo a třikrát se zrodila remíza. Předešlé 2 výsledky z roku 2011 a 2016 skončily remízou 1:1 a byli to přípravné duely. Věřím Belgii, že konečně nad Finskem zvítězí a zkusím tip v lepším kurzu, že Belgie dá gól v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
500 Kč zdarma za registraci na Tipsport.cz

Tip na zápas

Zápas: Finsko – Belgie
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 21.06.2021 21:00
Tip:
Belgie dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 2.19
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy