FC Janov – Lazio (analýza + tip na zápas)

FC Janov – Lazio (analýza + tip na zápas)

V serie A se představí rozjeté Lazio v Janově.

Lazio je za mě jakýmsi překvapením tohoto ročníku Serie A. Osobně bych před sezónou na jeho momentálním místě čekal Neapol, ale realita je zcela jiná.

Lazio v předchozím kole udělalo velký výsledek v důležitém souboji, když doma hostilo tehdy první Inter. Podařil se mu skvělý obrat, když v druhém dějství otočili stav z 0:1 na 2:1 a dostali se tak o dva body před Inter, který tak padl na třetí místo. Přičinil se o to také Juventus, který zdolal doma Brescii podle očekávání.

Aktuálně je tedy Lazio druhé s 56 body a za Juventusem zaostává o jediný bod. Třetí Inter má 54 bodů, takže boj o titul v této lize bude ještě velmi zajímavý. FC Janov okupuje 18. místo se ziskem 22 bodů a předešlé dva kola dokázal vyhrát, takže udělal první kroky k záchraně, ale jisté stále nemá nic. Favoritem v zápase jsou hosté.

Vzájemná bilance mezi těmito dvěma týmy je však poměrně vyrovnaná, přičemž Lazio třikrát vyhrálo, ale také Janov dokázal dvakrát triumfovat. Myslím, že to nemusí být lehký zápas pro hosty, protože domácí tím dokázal dvakrát vyhrát a bude povzbuzen. Totéž platí ale rovněž pro hosty skrz výhru nad Interem a proto věřím více Laziu.

Myslím si, že hosté těsně vyhrají, proto zkusím tipovat dvojku v celkem dobrém kurzu.

Tip na zápas

Zápas: FC Janov – Lazio
Soutěž: Serie A
Čas zápasu:
23.02.2020 12:30
Tip: 2
Kurz: 1.73
Bookmaker: Tipsport