Everton – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Everton – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Premier League bude na programu známé městské derby mezi domácím Evertonem a jeho slavnějším rivalem Liverpoolem. Jak už to bývá zvykem, i teď jsou hosté favoritem v souboji.

Live stream ze zápasů anglické ligy nenabízí žádná sázková kancelář, ale můžete si prohlédnout alespoň všechny bonusy pro sportovní sázky.

Liverpool má aktuálně skvělou formu a to hlavně v předešlých duelech, kde dokázal vždy zvítězit. Svým soupeřem nastřílel 10 branek a neinkasoval již ve třech zápasech po sobě. V lize z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Tvrdé porážky si nedávno z Anfieldu odnesl Arsenal 4:0 a stejně 4:0 o víkendu dostal také Southampton. Domácí Everton momentálně může o takové formě jen snít. Everton měl při tom vynikající vstup do sezóny, ale jeho raketový vzestup začal upadat a už je jen na 14. místě se ziskem 15 bodů, přičemž neznal chuť výhry již dlouhých 6 zápasů. Z předešlých 5-ti duelů jednou remizoval a čtyřikrát prohrál. Everton dokázal s Liverpoolem odehrát poměrně vyrovnané zápasy a nedávno na Anfieldu dokonce vyhrál 2:0, ale aktuálně podobnému výsledku nic nenasvědčuje, i když derby jsou nevyzpytatelné.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro hosty, kteří dvakrát vyhráli, dvakrát se body dělili a v únoru vyhrál Everton na Anfieldu nečekaně 2:0. Domácí celek formu nemá a hostům se daří, takže zkusím odvážnější tip, že Liverpool skóruje v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Everton – Liverpool
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 01.12.2021 21:15
Tip:
Liverpool dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 2.00
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.