Estonsko - Česko (analýza + tip na zápas)

Estonsko - Česko (analýza + tip na zápas)

V Evropě startuje kvalifikace na MS ve fotbale a v následujících analýzách se podíváme na některé zajímavé duely, nebo zápasy Slovenska a Česka. Zmíněné Česko se utká na úvod s Estonskem.

Zápas se odehraje na neutrální půdě v Polsku, což způsobilo, že kurzy ve prospěch favorita se ještě snížily. Český tým je samozřejmě velký adept na zisk tří bodů v tomhle měření sil a měl by na úvod zvítězit. Česko se představí ve skupině E a kromě Estonska narazí také na Bělorusko, co se týče papírově slabších soupeřů. Největším favoritem na vítězství ve skupině bude hvězdné Belgie, které je aktuálně v žebříčku FIFA nejlepším týmem světa. Poslední překážkou bude nepříjemný Wales, který umí nadělat problémy i kvalitním soupeřem. Osobně si myslím, že právě Wales a Česko zabojuje o 2. místo, které znamená baráž o MS. Česko z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo a dvakrát prohrálo, ale předvádělo velmi pěknou hru a zdolali také Anglii. Estonsko je soupeř tažen z posledního koše a podle toho se počítá i s jeho účinkováním ve skupině. Nezvítězilo již v 17-ti mezistátních zápasech v řadě, přičemž 13 duelů prohrálo a 4 remizovalo. Děsivá bilance, která hovoří jasnou řečí v neprospěch Estonská proti Česku.

Ve vzájemné bilance vidím 3 předešlé duely, které vyhrálo hladce Česko, ale jsou velmi starého data. Duel se hraje na neutrální půdě a kvality obou celků se nedají srovnávat. Věřím, že Česko vyhraje alespoň o 2 branky a zkusím tipnout handicap.

Tip na zápas

Zápas: Estonsko - Česko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 24.03.2021 18:00
Tip:
Česko HCP (-1.5)
Kurz: 1.63
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy