Estonsko - Česko (analýza + tip na zápas)

Estonsko - Česko (analýza + tip na zápas)

V Evropě startuje kvalifikace na MS ve fotbale a v následujících analýzách se podíváme na některé zajímavé duely, nebo zápasy Slovenska a Česka. Zmíněné Česko se utká na úvod s Estonskem.

Zápas se odehraje na neutrální půdě v Polsku, což způsobilo, že kurzy ve prospěch favorita se ještě snížily. Český tým je samozřejmě velký adept na zisk tří bodů v tomhle měření sil a měl by na úvod zvítězit. Česko se představí ve skupině E a kromě Estonska narazí také na Bělorusko, co se týče papírově slabších soupeřů. Největším favoritem na vítězství ve skupině bude hvězdné Belgie, které je aktuálně v žebříčku FIFA nejlepším týmem světa. Poslední překážkou bude nepříjemný Wales, který umí nadělat problémy i kvalitním soupeřem. Osobně si myslím, že právě Wales a Česko zabojuje o 2. místo, které znamená baráž o MS. Česko z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo a dvakrát prohrálo, ale předvádělo velmi pěknou hru a zdolali také Anglii. Estonsko je soupeř tažen z posledního koše a podle toho se počítá i s jeho účinkováním ve skupině. Nezvítězilo již v 17-ti mezistátních zápasech v řadě, přičemž 13 duelů prohrálo a 4 remizovalo. Děsivá bilance, která hovoří jasnou řečí v neprospěch Estonská proti Česku.

Ve vzájemné bilance vidím 3 předešlé duely, které vyhrálo hladce Česko, ale jsou velmi starého data. Duel se hraje na neutrální půdě a kvality obou celků se nedají srovnávat. Věřím, že Česko vyhraje alespoň o 2 branky a zkusím tipnout handicap.

Tip na zápas

Zápas: Estonsko - Česko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 24.03.2021 18:00
Tip:
Česko HCP (-1.5)
Kurz: 1.63
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.