Elche - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Elche - Barcelona (analýza + tip na zápas)

V LaLige se představí Barcelona na trávníku nováčka Elche. Každému je jasné, že favoritem v zápase na zisk tří bodů budou hosté. Nic jiného jim ani nezbývá, pokud chtějí doběhnout Real a Atletico na špici tabulky.

Zdá se, že Barcelona se otřásla po nedávných slabých výkonech, kdy se herně trápila a bylo to vidět také na výsledcích. Od hanebné prohry v Cadizu dokázala 6 duelů vyhrát a dvakrát remizovala. Průběžně jí patří 3. místo se ziskem 34 bodů a naposledy si její stoupající formu odnesla Granada, která doma podlehla Barceloně 0:4. Forma Barcelony se trochu zastavila v předešlém zápase. Ve finále domácího poháru nečekaně prohrála v prodloužení s Bilbaem na neutrální půdě 2:3. Vypadalo to, že Barca to zvládne, přičemž se ujala vedení v 77. minutě, ale Bilbao vyrovnalo v pozdní 93. minutě nastaveného času a pak ještě jednou udeřilo v prodloužení. Elche je aktuálně na 18. místě se ziskem 17 bodů. V lize se tento tým neradoval z výhry už dlouhých 12 zápasů, přičemž 7 duelů remizoval a 5 prohrál. Uvidíme jak se s prohrou v poháru hosté vyrovnají, ale myslím si, že Elche by jim nemělo dělat problémy.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jednoznačně dominantní ve prospěch favorita, který vyhrál všech 5 duelů a jednalo se o vysoké výhry jako 3:0, 5:0, 4:0 a 6:0. Jednoznačně věřím hostům, že vyhrají a proto zkusím tip v lepším kurzu, že Barca vstřelí gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Elche - Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 24.01.2021 16:15
Tip:
Barcelona dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.93
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.