Eibar - Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

Eibar - Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

V LaLige se představí vedoucí a favorizované Atletico na trávníku Eibaru. Jen málokdo očekává jiný výsledek než vítězství aspiranta na titul a já patřím také do této skupiny.

Atletico hraje zatím v této sezóně opravdu výborně s impozantním skóre 31:6. Momentálně vede domácí ligu se ziskem 41 bodů a táhne sérii 5 výher v řadě. Domácí gigant má náskok 4 body před městským rivalem Realem a navíc má 2 zápasy k dobru, takže já vidím tuto sezóny pro Atletico velmi nadějně. Real navíc v předchozím kole ztratil 2 zbytečné body v Osasuně po remíze 0:0, což je samozřejmě voda na mlýn pro Atletico. Eibar je tým z druhé polovině tabulky a patří mu 15. místo se ziskem 19 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázal jen jednou vyhrát, jednou remizovat a třikrát prohrál. Forma domácího celku v této chvíli není to, co by Atletico mělo stát body. Nemyslím si, že Eibar bude konkurence schopen kvalitám hostujícího týmu.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je však poměrně vyrovnaná, i když jemně navrch má Atletico, které dvakrát vyhrálo. V předchozím souboji se podařilo doma vyhrát také Eibaru a dvakrát se body dělily. V tomto případě budu věřit hostům, že zvítězí, nakolik jsou rozjetí a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Eibar - Atl. Madrid
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 21.01.2021 21:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 2.30
Bookmaker:Tipsport