Dynamo Brest – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dynamo Brest – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V EKL se představí také Plzeň, která bude hrát odvetný zápas v Bělorusku proti domácímu Dyma Brest. Plzeň vyhrála domácí zápas 2: 1, ale odveta může být náročná a řeknu proč.

Český klub byl doma podle kurzů obrovský favorit a tuto roli také potvrdil. To, co se však dělo na trávníku, kurzu vůbec neodpovídalo, nakolik soupeř byl lepším týmem, co se týče mnoha statistik a střel na bránu. Ve 2. poločasu Brest Plzeň na její trávníku prostřílel a zaslouženě vstřelil snižující gól, který v konečném měření může mít mimořádně cennou hodnotu. A jak ukázal první zápas, odveta pro Plzeň může být opravdu náročná a dá se očekávat enormní snaha Brestu před domácím publikem. Český celek se bude v odvetě muset zkoncentrovat a zlepšit, aby opět potvrdil roli favorita také u soupeře, ale ne jen výsledkem, i herně. Plzeň o víkendu odstartovala ligovou sezónu úspěšně, když doma zdolala 2:1 Mladou Boleslav a na cestě k titulu musí podobných soupeřů porážet. Brest nastoupil u top favorita ligy a změřil si síly s BATE Borisov a nečekaně vyhrál 2:0, takže domácí celek formu má.

Plzeň byla a je jednoznačným favoritem na postup do další fáze, ale je favoritem na výhru v obou duelech. Věřím, že mužstvo se poučilo z prvního duelu a ví, s čím má u soupeře počítat. Věřím Plzni, že zvítězí a ukáže konečně svoji kvalitu naplno.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Dynamo Brest – Plzeň
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace
Čas zápasu: 29.07.2021 18:00
Tip:
2
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.