Dortmund – Hertha Berlín (analýza + tip na zápas)

Dortmund – Hertha Berlín (analýza + tip na zápas)

V německé Bundeslize se odehraje další zajímavý zápas. Dortmund doma přivítá dobře hrající Herthu. Domácí tým se snaží nahánět Bayern a patří mu 2. místo se ziskem 60 bodů. Hertha zatím figuruje na 9. místě se ziskem 38 bodů. Právě forma hostí mě upoutala, jelikož po katastrofální sérii výsledků rapidně herně ožili.

Dortmund hraje zatím velmi dobře a sbírá výhry, ale nevyhnul se chybě, když prohrál možná klíčový domácí duel proti Bayernu 0:1. Tím se jeho možné doběhnutí konkurenta změnilo na ztrátu 7 bodů v boji o titul. Z předešlých 5-ti duelů dokázal čtyřikrát vyhrát a jednou prohrál se zmíněným Bayernem. V předchozím kole spustil kanonádu na trávníku posledního Paderbornu, kde vyhráli 6:1. Hertha v předešlých 5-ti zápasech dokázala třikrát vyhrát a dvakrát remizovat. Všechny 3 výhry byly navíc hladké s čistým kontem. Výhry 4:0, 3:0 a 2:0 v předchozím kole doma s Augsburgem. Navíc dokázali uhrát cennou remízu 2:2 v silném Lipsku. Z tohoto pohledu budu zvědavý na defenzivu hostů v tomto měření sil, která se postaví silné ofenzivě.

Co se týče vzájemných zápasů má navrch Dortmund, který dokázal třikrát vyhrát a dvakrát se zrodila remíza. Hertha tedy na vítězství proti tomuto týmu už nějaký ten čas čeká. Může to být pro domácí tým poměrně náročný zápas, ale zkusím přesto věřit Dortmundu, že vyhraje. Podle předešlých vzájemných zápasů by zde mohly padnout alespoň 3 góly, protože si myslím, že také hosté mají v této formě šanci skórovat.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund – Hertha Berlín
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 06.06.2020 18:30
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.69
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu