Dinamo Brest - BATE (analýza + tip na zápas)

Dinamo Brest - BATE (analýza + tip na zápas)

Zajímavý zápas se odehraje v nejvyšší fotbalové soutěži v Bělorusku. Nastoupí proti sobě dva snad nejsilnější celky v lize. Předpokládá se, že tito dva aspiranti na zisk titulu se o něj poperou opět. Brestu průběžně patří 7. místo se ziskem 13 bodů. BATE tabulku podle očekávání vede se ziskem 19 bodů.

Brest loni poměrně překvapivě získal domácí ligový titul. Po letech nadvlády tak z trůnu sesadil suverénní BATE Borisov. Ne že by Brest neměl kvalitu, ale co se týče zkušeností a kvality kádru, tak zde BATE dominoval roky. Z aktuální sezóny je odehraných pouze 9. kol, no Brest nezačal dobře a už ztrácí 6 bodů na favorita ligy. V předešlých 5-ti zápasech domácí celek až třikrát prohrál a dvakrát vyhrál. BATE také dokázal už třikrát zaváhat. Prohrál nečekaně hned v 1.kole na trávníku soupeře, kterého měl zdolat. Aktuálně však táhne šňůru čtyř výher v řadě a dostal se do dobré formy. Z těchto zmíněných zápasů má vysoké kladné skóre 13:4. Myslím, že BATE je v této sezoně po předchozím zaváhání opět nejžhavějším kandiátom na zisk titulu.

Zajímavá je však bilance vzájemných zápasů těchto dvou týmů, kde má navrch domácí celek. Může za to také zmiňovaná minulá sezóna, v níž BATE neměl optimální formu. S předešlých 5-ti duelů Brest vyhrál až třikrát. Jednou vyhráli hosté a jednou se body dělily. V lepší formě se jeví být zatím hosté, ale myslím si, že v tomto zápase padnou góly na obou stranách. Vyvozuji to z minulých vzájemných zápasů. Zkusím tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Dinamo Brest - BATE
Soutěž:
1.liga
Čas zápasu: 20.05.2020 18:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.73
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu