Derby – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Derby – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

V rámci FA Cupu se Man. United představí na trávníku týmu 2. ligy Derby. Za tento tým aktuální hrává někdejší hvězda United Rooney a prodlužuje si tak kariéru po návratu z USA. Derby na úvod vyhrálo v Crystal Palace 1:0, později v opakovaném zápase doma zdolali Northampton 4:2. United jako první překážku v opakovaném zápase doma zdolali ambiciózní Wolves, a později si poradili hravě s Tranmare 6:0.

V domácí lize momentálně United dosahuje lepší výsledky, než tomu bylo zvykem mnohokrát v minulosti. V předchozím ligovém kole uhrál remízu 1:1 v Evertonu. Derby dokázalo vyhrát v Sheffieldu 3:1.

Vzájemné zápasy hovoří jasnou řečí ve prospěch favorita. United dokázali čtyřikrát vyhrát, a jednou se z výhry v prodloužení těšilo Derby. Aktuálně mi přijde, že Manchester v domácí lize podává lepší výsledky než Derby v 2. lize, a stejně je v tabulce lépe postavený. United si udělali navíc chuť v Evropské lize, kde jasně zdolali Bruggy. Kvalita kádru je jednoznačně na straně hostů a já jim věřím, že vyhrají, a v zápase uvidíme alespoň dva přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Derby – Manchester Utd
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 05.03.2020 20:45
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.70
Bookmaker: Tipsport