Derby – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Derby – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

V rámci FA Cupu se Man. United představí na trávníku týmu 2. ligy Derby. Za tento tým aktuální hrává někdejší hvězda United Rooney a prodlužuje si tak kariéru po návratu z USA. Derby na úvod vyhrálo v Crystal Palace 1:0, později v opakovaném zápase doma zdolali Northampton 4:2. United jako první překážku v opakovaném zápase doma zdolali ambiciózní Wolves, a později si poradili hravě s Tranmare 6:0.

V domácí lize momentálně United dosahuje lepší výsledky, než tomu bylo zvykem mnohokrát v minulosti. V předchozím ligovém kole uhrál remízu 1:1 v Evertonu. Derby dokázalo vyhrát v Sheffieldu 3:1.

Vzájemné zápasy hovoří jasnou řečí ve prospěch favorita. United dokázali čtyřikrát vyhrát, a jednou se z výhry v prodloužení těšilo Derby. Aktuálně mi přijde, že Manchester v domácí lize podává lepší výsledky než Derby v 2. lize, a stejně je v tabulce lépe postavený. United si udělali navíc chuť v Evropské lize, kde jasně zdolali Bruggy. Kvalita kádru je jednoznačně na straně hostů a já jim věřím, že vyhrají, a v zápase uvidíme alespoň dva přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Derby – Manchester Utd
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 05.03.2020 20:45
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.70
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy