Dánsko – Finsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dánsko – Finsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Otevíracím zápasem skupiny B bude souboj, ve kterém Dánsko narazí na Finsko, které se na EURO kvalifikovalo vůbec poprvé v historii. Poměrně jasný favorit je Dánsko, které kvalitativně roste.

Ve skupině B se kromě Finska a Dánska představí Belgie a Rusko. Favorit skupiny je pro mě jednoznačně Belgie a pak Dánsko. Dánský tým se v uplynulých letech výrazně zlepšil a opět nabírá na síle. Příkladem byla i předcházející kvalifikace, v níž Dánsko obsadilo 2. místo těsně za Švýcarskem. V Lize národů se Dánsko představilo v lize A a v konkurenci s nejlepšími obstálo výborně, když skončilo na 2. místě za Belgií, no předběhlo Anglii. Osobně bych Dánsko klidně pasoval za černého koně turnaje. V přípravě remizovalo 1:1 v Německu, což je další skvělý výsledek a zdolalo 2:0 doma Bosnu, takže si myslím, že obstálo dobře. Finsko skončilo v kvalifikaci na 2. místě ve skupině za suverénní Itálií, no nechalo za sebou Bosnu, Řecko a Arménii. Příprava Finska neproběhla podle očekávání, nakolik zaznamenalo 2 prohry bez vstřelené branky. Prohra se Švédskem 0:2 a hlavně nelichotivá prohra 0:1 s Estonskem nemusí věštit nic dobrého.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je jednoznačně lepší ve prospěch Dánska, které čtyřikrát vyhrálo a jednou se zrodila remíza. Dánsko má kvalitnější tým a aktuálně je v lepší formě než Finsko. Také si poradilo s mnohem silnějšími týmy a proto věřím, že Dánsko vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Dánsko – Finsko
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 12.06.2021 18:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.91
Bookmaker: iFortuna

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz