Dánsko - Anglie (analýza + tip na zápas)

Dánsko - Anglie (analýza + tip na zápas)

Ve skupině B se odehraje souběžně také další zajímavý zápas, ve kterém se už setkají vyrovnanější týmy. Dánsko doma přivítá Anglie, ale hosté jsou favorit duelu, podobně jako bylo Belgie.

Dánsko v úvodním zápase nevyužilo domácí prostředí a prohrálo s Belgií 0:2. Hosté byli po celou dobu aktivnějším celkem. Dánsko má aktuálně velmi perspektivní tým, ale jeho vítězné tažení se v předchozích dvou duelech zastavilo. Nyní ho čeká náročný soupeř, který má aktuálně 4 výhry v řadě se skóre 18:0. Angličané se od nečekané prohry s Českem 1:2 zdravě naštvali a soupeře přímo zničili. V předešlém zápase dokázala Anglie těsně vyhrát na Islandu 1:0. Poměrně nízký kurz svědčil před utkáním o hladším průběhu, ale nebylo tomu tak. Anglie posledních 20 minut zápasu hrála s červenou kartou, ale i přesto vybojovali penaltu, kterou proměnil Sterling a tento náskok udrželi. Island v samém závěru naopak penaltu neproměnil a 3 body zůstaly v kapse.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto celků je lepší ve prospěch hostí, kteří dokázali třikrát vyhrát, přičemž dvakrát vyhrálo také Dánsko. Hosté mají aktuálně výbornou formu, proto jim zkusím věřit, že dokáží vyhrát. Hrám dvojku v pěkném kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Dánsko - Anglie
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 08.09.2020 20:45
Tip: 2
Kurz:
2.00
Bookmaker: iFortuna