Club Bruggy – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Club Bruggy – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Po zimní přestávce startuje také vyřazovací část Evropské ligy a čeká nás tu slušná nadílka zápasů. Osobně mě zaujal zápas, kde belgické Bruggy doma přivítají zvučné jméno Manchester United.

Domácí tým je suverén belgické ligy a má stále pohodlný náskok na prvním místě před svými konkurenty. United před tímto duelem čeká ještě pondělní zápas ligy, kde se představí v náročném souboji na trávníku Chelsea.

Za normálních okolností by hosté v tomto měření sil byli větší favorit, ale dnes tomu kurzy nenasvědčují. Favorit sice jsou, alespoň podle jména, ale domácí tým může být velmi nepříjemný. Bruggy se dostali do Evropské ligy díky třetímu místu ze skupiny LM, kde dokázali uhrát například remízu 2:2 s Realem v Madridu.

United hrál od úvodu skupinu Evropské ligy, protože se do LM nekvalifikoval loni. V této sezoně to s United také nevypadá dobře, protože ztrácejí příliš mnoho bodů a jsou jen na devátém místě. Takže tato soutěž by pro ně mohla být jakási pojistka a motivace vyhrát ji, protože vítězství v EL zajišťuje skupinovou fázi LM v příští sezoně.

Nebude to však lehké, protože forma United není bůhvíjaká a týmy jsou kvalitní i zde. Oba celky se naposledy setkali v roce 2015 ve skupině LM a oba zápasy vyhrál poměrně jasně United – 4:0 venku a 3:1 doma.

Myslím si, že v tomto zápase padnou góly a konkrétně na obou stranách. Volím tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Club Bruggy – Manchester Utd
Soutěž: Evropská liga – play-off
Čas zápasu:
20.02.2020 18:55
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.74
Bookmaker: iFortuna