Chorvatsko – Slovinsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chorvatsko – Slovinsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve skupině H přivítá Chorvatsko doma Slovinsko a domácí celek může v případě výhry udělat další důležitý krok za vítězstvím ve skupině. Chorvatsko je favorit v tomhle zápase.

Skupina je pořád dost vyrovnaná a napínavá. O prvenství se perou Chorvatsko s Ruskem a mají shodně po 10 bodů. Chorvatsko má sice stejný počet bodů jako Rusko, ale má horší skóre. Rusko bude hostit ve stejném čase Maltu, kde se očekávají povinné 3 body, takže Chorvaté určitě nebudou chtít doma proti Slovincům zaváhat. Domácí celek je na 2. místě se ziskem 10 bodů a třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Zmíněná prohra přišla v úvodu kvalifikace a byla právě proti Slovinsku 0:1. V předešlém zápase Chorvatsko vyhrálo 1:0 na Slovensku a v zápase nebylo lepším týmem. Slovinsko má po 5-ti duelech na kontě 7 bodů, když dvakrát vyhrálo, dvakrát prohrálo a jednou remizovalo. Nejcennější vítězství bylo ve zmiňovaném domácím zápase, kde zdolalo doma nečekaně 1:0 Chorvatsko, ale nedokázalo navázat na skvělý výkon a v následujících dvou zápasech prohrálo. V předešlém zápase doma těsně zdolalo 1:0 Maltu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro Chorvatsko, které dvakrát vyhrálo, dvakrát se body dělily a jednou vyhrálo Slovinsko. Až na předešlý zápas se jedná o velmi staré duely, ale já teď věřím, že Chorvatsko to Slovinsku vrátí a doma zvítězí. Tipuji 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Chorvatsko – Slovinsko
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 07.09.2021 20:45
Tip:
1
Kurz: 1.64
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.