Chelsea - Wolves (analýza + tip na zápas)

Chelsea - Wolves (analýza + tip na zápas)

V posledním 38. kole Premier League se bude bojovat o místenky do evropských soutěží. V takovém souboji přivítá Chelsea doma Wolves. Domácí tým je na 3. místě se ziskem 63 bodů a bojuje o účast v Lize mistrů. Hostům patří 6. místo se ziskem 59 bodů a za jistých okolností by ještě mohli pomýšlet také na LM.

Chelsea nebude mít lehké uspět, jelikož její soupeř má poměrně velké kvality. Má sice 63 bodů, ale o bod méně má také Leicester a Man. United. Výhodou Chelsea je, že zmiňovaná dvojice se střetne ve vzájemném zápase, protože Leicester doma přivítá United. Chelsea z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrála a dvakrát prohrála. Navíc si nedávno zajistila postup do finále FA Cupu, když zdolala v semifinále právě United ve Wemley 3:1. Wolves z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, ale pak přišla remíza a 2 výhry. Hosté mají reálnou šanci na účast v Evropské lize, jelikož mají před Tottenhamem bod náskok. Tottenham je jediný tým, který je může ohrozit, protože Sheffield má na kontě 54 bodů, a ze hry o EL je již po předchozím kole venku. Bude to velmi zajímavý zápas, favoritem však zůstává doma Chelsea.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál, jednou vyhráli hosté a jednou se body dělily. Očekávám náročný duel v němž hosté zřejmě budou klást nemalý odpor. Více však věřím domácímu týmu, který je podle mě zkušenější a silnější. Zkusím proto opatrnější tip, že Chelsea vyhraje buď 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Chelsea - Wolves
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 26.07.2020 17:00
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Chelsea
Kurz:
1.64
Bookmaker: Tipsport