Chelsea – Tottenham (analýza + tip na zápas)

Chelsea – Tottenham (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 27. kola anglické ligy bude londýnské derby v němž doma Chelsea přivítá Tottenham.

Souboj bude mnohem zajímavější také z důvodu, že oba týmy jsou tabulkovými sousedy. Domácímu celku patří 4. příčka se ziskem 41 bodů a hostům patří 5. místo se ziskem 41 bodů.

Aktuální forma je lepší u Tottenhamu, který táhne šňůru tří výher v řadě. Chelsea s předešlých pěti duelů vyhrála jen jednou a od té doby dvakrát remizovala a dvakrát prohrála.

Tottenham před tímto soubojem ještě čekají povinnosti v Lize mistrů proti nepříjemnému Lipsku (Tottenham prohrál 0:1), přičemž Chelsea odehraje první osmifinálový duel Ligy mistrů až po tomto ligovém souboji. Znamená to tedy poměrně náročný program pro oba týmy a uvidíme kdo se s ním popere lépe.

Vzájemná bilance zápasů hovoří mírně ve prospěch Chelsea, která vyhrála předešlé tři souboje a dva vyhrál Tottenham. Kurz na výhru hostů se mi zdá jaksi prostřelený i když „kohoutům“ se zranila opora Korejec Son, který v předchozím kole proti Aston Ville vstřelil dva góly, přičemž vítězný v nastaveném čase.

Zkusím zahrát pro mě cenný kurz na neprohru hostů, nakolik si myslím, že je poměrně reálné, že Tottenham v derby neprohraje.

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Tottenham
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 22.02.2020 13:30
Tip: X2
Kurz: 2.09
Bookmaker: Tipsport