Chelsea – Tottenham ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chelsea – Tottenham ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V prvním semifinále EFL Cupu přivítá Chelsea doma Tottenham. Domácí tým je v zápase favorit a bude mít výhodu domácího prostředí, jelikož souboj se hraje na Stamford Bridge.

Podíváme se na cestu obou klubů do semifinále a jak si na ní počínali. Chelsea v šestnáctifinále zdolala 2:1 Aston Villu doma. Následně si v osmifinále dokázala poradit s dalším prvoligistou Southamptonem také 2:1. Uspěla také ve čtvrtfinále, kdy zdolala Brentford venku 2:0, když zápas strhla na svoji stranu v závěru utkání. V předchozím zápase v lize remizovala 2:2 doma s Liverpoolem. Tottenham v úvodu nastoupil na trávníku nepříjemného Wolves, ale uspěl 3:2. V osmifinále nastoupil podruhé venku a na trávníku Burnley vyhrál těsně 1:0. V semifinále Tottenham nastoupil doma a v městském derby přivítal rivala West Ham, který byl asi jeho nejtěžším soupeřem, ale vyhrál 2:1. Tottenham uspěl v lize, když vyhrál ve Watfordu 1:0 gólem z nadstaveného času. Podívám-li se na soupeře obou týmů, tak osobně si myslím, že hosté měli o něco náročnější překážky.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro domácí celek, který dvakrát vyhrál, dvakrát se zrodila remíza a jednou uspěl Tottenham v prodloužení. Více věřím Chelsea, která hraje doma a zkusím tip, že domácí tým vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Tottenham
Súťaž:
EFL Cup
Čas zápasu: 05.01.2022 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Chelsea
Kurz: 1.71
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.