Chelsea - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Chelsea - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 26. kola Premier League bude domácí souboj Chelsea, která přivítá Manchester United a tento fotbal by měl nabídnout divákovi opravdu kvalitní zážitek. Domácí celek se bude chtít přiblížit hostům a je veden jako mírný favorit.

Chelsea před sezónou značně posílila kádr a do A mužstva úspěšně zabudovala několika mladých odchovance klubu. Přesto byly výsledky hlavně z první poloviny sezóny nepřesvědčivé a ztratila zbytečné body. Aktuálně je na 5. místě se ziskem 43 bodů. Z předešlých 5-ti duelech zaznamenala 4 výhry a v předchozím kole remízu 1:1 na trávníku Southamptonu, protože šetřila síly na velice náročný duel LM proti Atleticu, který perfektně vyhrála 1:0. Zápas jsem sledoval, Chelsea podala velmi kompaktní, sebevědomý a profesorský výkon. United je na 2. místě se ziskem 49 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát remizoval a dvakrát vyhrál. United se také nedávno nevyhnuli zbytečným zaváhání, což dokonale využilo City, které válcuje. United deklasoval v EL Real Sociedad 4:0 a v době psaní této analýzy na United ještě čekala odveta EL, ale ta by měla být formalita, takže proti Chelsea nastoupí v plné síle, kde si budou chtít upevnit 2. místo.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší ve prospěch United, který třikrát vyhrál, jednou vyhrála Chelsea a jednou se body dělily. Mělo by se jednat o vyrovnaný souboj, ale mě zaujala výhra Chelsea s Atléticem a myslím si, že dodala hodně sebevědomí a herní pohody. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas vyhraje Chelsea.

Tip na zápas

Zápas: Chelsea - Manchester Utd
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 28.02.2021 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Chelsea
Kurz: 1.80
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy