Chelsea - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Chelsea - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 26. kola Premier League bude domácí souboj Chelsea, která přivítá Manchester United a tento fotbal by měl nabídnout divákovi opravdu kvalitní zážitek. Domácí celek se bude chtít přiblížit hostům a je veden jako mírný favorit.

Chelsea před sezónou značně posílila kádr a do A mužstva úspěšně zabudovala několika mladých odchovance klubu. Přesto byly výsledky hlavně z první poloviny sezóny nepřesvědčivé a ztratila zbytečné body. Aktuálně je na 5. místě se ziskem 43 bodů. Z předešlých 5-ti duelech zaznamenala 4 výhry a v předchozím kole remízu 1:1 na trávníku Southamptonu, protože šetřila síly na velice náročný duel LM proti Atleticu, který perfektně vyhrála 1:0. Zápas jsem sledoval, Chelsea podala velmi kompaktní, sebevědomý a profesorský výkon. United je na 2. místě se ziskem 49 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát remizoval a dvakrát vyhrál. United se také nedávno nevyhnuli zbytečným zaváhání, což dokonale využilo City, které válcuje. United deklasoval v EL Real Sociedad 4:0 a v době psaní této analýzy na United ještě čekala odveta EL, ale ta by měla být formalita, takže proti Chelsea nastoupí v plné síle, kde si budou chtít upevnit 2. místo.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší ve prospěch United, který třikrát vyhrál, jednou vyhrála Chelsea a jednou se body dělily. Mělo by se jednat o vyrovnaný souboj, ale mě zaujala výhra Chelsea s Atléticem a myslím si, že dodala hodně sebevědomí a herní pohody. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas vyhraje Chelsea.

Tip na zápas

Zápas: Chelsea - Manchester Utd
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 28.02.2021 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Chelsea
Kurz: 1.80
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.