Chelsea – Manchester Utd ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chelsea – Manchester Utd ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágrem 13. kola bude v Premier League souboj Chelsa, která přivítá United. Na oko vyrovnaný zápas, ale Chelsea je díky aktuální formě a domácímu prostředí podle sázkových kanceláří jasný favorit.

Chelsea aktuálně vede ligu se ziskem 29 bodů a před druhým City má náskok 3 body. Z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát a jednou remizovala. V předchozím kole vyhrála hladce 3:0 na trávníku Leicesteru. Tahle výhra Chelsea nakopla a přes týden si zajistila doma postup v LM, když rozdrtila Juventus 4:0. United je zatím pouze na 8. místě se ziskem 17 bodů a od tohoto týmu se očekává víc. Z předešlých 5-ti duelů až čtyřikrát prohrál a jen jednou vyhrál. Prohra v předchozím kole ve Watfordu 1:4 stála hlavu trenéra Solskjaera a vedení už došla trpělivost. Tým převzal bývalý hráč United Carrick a v jeho prvním zápase na trávníku Villarrealu v LM dokázal vyhrát 2:0 a učinit tak výrazný krok k postupu. Tato výhra možná pomohla otřeseným sebevědomím United, ale na trávníku Chelsea to bude náročné.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je poměrně vyrovnaná, ale 2 výhry si na konto připsali hosté, dvakrát se body dělily a jednou vyhrála Chelsea. V aktuální formě, kterou Chelsea už nějaký měsíc má, se přikláním na její stranu, Tipuji 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Manchester Utd
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 28.11.2021 17:30
Tip:
1
Kurz: 1.61
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.