Česko - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Česko - Slovensko (analýza + tip na zápas)

V lize B se v rámci 2. skupiny odehraje derby mezi Českem a Slovenskem. Domácímu celku jde o postup do ligy A, přičemž Slovensku o setrvání v lize B. Mírný favorit tohoto duelu by měl být domácí celek, který se ale musí spoléhat také na zakopnutí Skotska.

Skupinu zatím vede Skotsko, které má na kontě 10 bodů. Česko je zatím na 2. místě se ziskem 9 bodů. Česko dokázalo sice dvakrát zdolat Izrael, ale dvakrát prohrálo právě se Skotskem a vyhrálo na Slovensku. Slovensku se zatím v Lize národů nedaří podle představ, když jim průběžně patří poslední sestupové místo se 4 body. Úvodní výhru v LN si připsali na konto v předchozím kole, když doma zdolali rozjeté Skotsko a ukončili tak jeho šňůru 9 zápasů v řadě bez prohry. Pár dní před tím Slovensko dokázalo zpečetit svůj postup na EURO, když vyhrálo v Severním Irsku 2: 1 po prodloužení. Kromě výhry nad Skotskem v LN prohráli doma s Českem a Izraelem, prohráli také ve Skotsku a remizovali v Izraeli. Slovensko povzbuzeno dvěma cennými výhrami by mohlo domácí celek potrápit.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto celků je jasně lepší ve prospěch domácích, kteří dokázali čtyřikrát vyhrát, přičemž Slovensko vyhrálo jen jednou. Aktuálně hraje Česko lepší fotbal, ale v předešlých 2 zápasech bylo vidět také mírné zlepšení Slovenska, proto hraji tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Česko - Slovensko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga B
Čas zápasu: 18.11.2020 20:45
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.93

Bookmaker: iFortuna

Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy