Česko – Finsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko – Finsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V jednom ze čtvrtfinálových duelů se utkají hokejisté Česka s Finskem. Z hlediska kurzů a názorů veřejnosti by se mělo jednat o hodně vyrovnaný souboj, který nemá většího favorita.

Hokejisté Finska obsadili v B-skupině 2. místo se ziskem 17 bodů se skóre 19:10. Na konto si připsali 4 výhry v řádném hracím čase, 2 výhry v prodloužení a jednu prohru v prodloužení s Kazachstánem. Z řad silných celků dokázalo Finsko zdolat USA, Německo a Kanadu v prodloužení. Překvapivě se trápilo s Lotyšskem a Kazachstánem. Finsko v předešlém zápase zdolalo Kanadu po nájezdech 3:2. Český tým skončil ve skupině A na 3. místě se ziskem 13 bodů a skóre 27:18. Česko ve skupině třikrát vyhrálo, dvakrát vyhrálo v prodloužení a dvakrát prohrálo. Zdolalo Slovensko, Švédsko po skvělém obratu a Británii. Po nájezdech zdolalo Dánsko a Bělorusko v prodloužení. Prohry přišli v úvodu turnaje s Ruskem a Švýcarskem. V předešlém zápase Česko hladce porazilo Slovensko 7:3, takže na čtvrtfinále se naladilo ofenzivně. Oba celky se na turnaji nevyhnuli zaváhání, ale zabrali, když bylo třeba a ukázali i dost hokejové kvality. Finsko dokázalo získat v základní skupině o 4 body více jako Česko.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je mírně lepší pro Česko, které třikrát vyhrálo, z toho jednou po prodloužení a dvakrát vyhrálo Finsko. Od tohoto čtvrtfinále se očekává vyrovnaná bitva, takže zkusím tip, že 1. třetina nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Česko – Finsko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 – play-off
Čas zápasu: 03.06.2021 19:15
Tip:
Výsledek 1. třetiny nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.86
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.