Česko – Faerské Ostrovy ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko – Faerské Ostrovy ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V přátelském zápase nastoupí fotbalový tým Česka doma proti trpaslíkovi z Faerských Ostrovů. Domácí celek bude v zápase jasným favoritem a očekává se pohodlná výhra.

Za týden startují v Kataru MS ve fotbale, na které se Česko neprobojovalo, protože ztroskotalo v baráži na Švédsku. Český celek však zaznamenal výkonnostní progres, když nedávno poskočil do A Ligy národů, kde však obsadil 4. místo a vrací se tak do Béčka. Český tým z předchozích 5-ti duelů jednou remizoval a následně utržil 4 prohry po sobě, ale nutno podotknout, že to bylo se silnými soupeři, přičemž mělo dobrý vstup. Výhra doma 2:1 nad Švýcarskem a remíza doma 2:2 se Španělskem. Následné prohry 0:2 v Portugalsku a Španělsku, domácí prohra s Portugalskem 0:4 a prohra ve Švýcarsku 1:2. Hosté z předchozích 5-ti duelů prohráli, shodně dvakrát vyhráli a remizovali. V předchozím zápase doma nečekaně porazili 2:1 Turecko.

Vzájemná bilance z předešlých čtyř duelů je jednoznačná pro domácí celek, který vyhrál vždy. Obě země se naposledy setkaly velmi dávno, ale stejný scénář se očekává i nyní. Zkusím v lepším kurzu, že Česko skóruje v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Česko – Faerské Ostrovy
Súťaž:
Přípravné zápasy
Čas zápasu: 16.11.2022 18:000
Tip:
Česko dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.67
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.