Česko – Bělorusko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko – Bělorusko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve skupině E se střetne Česko s Běloruskem a doma se od favorita neočekává nic jiného, jen výhra. Česko je v zápase obrovský favorit a aktuálně má po EURU formu.

Oba týmy mají ve skupině ještě favorizovanou Belgii, dále Wales a Estonsko. Očekávám, že Wales a Česko se poperou o 2. místo ve skupině, protože prvenství si zřejmě vybojuje vedoucí Belgie, které má aktuálně na kontě 7 bodů po třech duelech. Česko v úvodu rozstřílelo Estonsko venku 6:2 a následně uhrálo senzační remízu 1:1 doma s Belgií, kde český tým ukázal velkou vůli a srdce. Do třetice ale přišla prohra na trávníku nepříjemného Walesu 0:1, přičemž Česko nějaký čas odolávalo tlaku soupeře po červené kartě. Paradoxně, když se síly na trávníku vyrovnaly a červenou kartu dostal také Wales, krátce poté dostalo Česko gól. Česku se dařilo na EURU a dotáhlo to až do čtvrtfinále, kde prohrálo 1:2 s Dánskem. Bělorusku patří 4. místo se ziskem tří bodů, když v úvodu doma zdolalo 4:2 Estonsko a potom dostalo debakl v Belgii 0:8.

Ve čtyřech předešlých duelech, které jsou již starého data vždy vyhrálo Česko a podobný scénář očekávám opět. Kurz je nízký a proto zkusím zajímavější tip v lepším kurzu, že Česko dá gól v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Česko – Bělorusko
Súťaž:
Mistrovství světa - kvalifikace
Čas zápasu: 02.09.2021 20:45
Tip:
Česko dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 2.00
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.